Sunday, 05 December 2021
شناسه خبر:5702

شهید مجید نوروزی _ پشتیبان ولایت فقیه باشید

  • انداز قلم
رزمندگان شهید

«شهید مجید نوروزی» فرزند اسداله، در سال 1341 در شهرستان بروجرد به دنیا آمد.

شهید نوروزی حین وظیفه و پاسداری از اسلام در سحرگاه 8 بهمن ماه 1360، در مسجد شهید بهشتی به درجه رفیع شهادت رسید.

در بخشی از وصیت‌نامه این شهید والا مقام آمده است:

به‌نام الله پاسدار حرمت خون شهیدان

آنان که در راه خدا رنج کشیدند و جهاد کردند و کشته شدند. همانا گناهان ایشان را به بهشتیانی درآوریم که زیر درختانش نهرها جاریست.

با درود بیکران به یگانه پرچم‌دار انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) و با سلام به خانواده‌های معظّم شهدا که برای ادامه دین ابراهیمی، اسماعیل‌های خود را به قربان‌گاه فرستادند و درود بر رزمندگان که در جبهه‌های نور علیه ظلمت دلاورانه می‌جنگند و درخت تنومند اسلام را با خون خود آبیاری می‌کنند.

من هیچ دل به مال دنیا نمی‌بندم و نخواهم بست، فقط در دنیا آرزوی من این است که یک بار امام(ره) را زیارت کنم و به درجه رفیع شهادت نائل گردم.

توصیه‌ای که پس از شهادتم به امّت شهید پرور دارم این است که اگر ‌می‌خواهید کشورتان را از شر ضدّ انقلاب و نوکران آمریکا محفوظ بماند هرگز دست از پشتیبانی ولایت فقیه برندارید.

توصیه‌ای هم به خانواده‌‎ام دارم. مادر عزیزم! اگر من شهید شدم در مرگ من گریه و زاری نکنید؛ چون گریه شما باعث خوشحالی دشمنان اسلام می‌شود.

فقط دعای شما به امام امّت و رزمندگان اسلام باشد. پدر عزیزم! هیچ میدانی که می‌توانی سرترا بالا بگیری و بگویی که من پسرم را در راه خدا داده‌ام، پس در مرگم گریان نمایید صبور و شکیبا باشید.

 

 

منبع: نوید شاهد

Post comment as a guest

Comments | Add yours
  • No comments found