پنج شنبه, 26 تیر 1399
شناسه خبر:3327

وصیتنامه سردار شهید قدرت الله علیدادی

  • انداز قلم

شهید قدرت الله علیدادی اسفند ماه 1336 در شهرستان ایذه متولد شد. وی در عملیات های حصر آبادان ، فتح المبین، بیت المقدس، والفجر مقدماتی ، عملیات خیبر، عملیات بدر و کربلای دو شرکت داشت . علیدادی، فرمانده شجاع محور عملیاتیلشکر 9 بدر، در دومین روز عملیات کربلای 2 در دهم شهریور سال 1365 در رشته کوه‌های سکران، واقع در دره عمومی حاج عمران کردستان بر اثر اصابت ترکش به پیکرش در سن 29 سالگی ردای سرخ شهادت را بر تن کرده و عاشقانه به دیدار حق شتافت.

اسناد متنی

بسمه تعالي

الذي خلق الموت و الحيوه ليبلوكم ايكم احسن عملا (سوره الملك آيه 2)

خدا مرگ و زندگي را آفريده تا بيازمايد كه كداميك از شما درستكارتريد.

درود و سلام به رهبر كبير امام بزرگوار و سلام به خانواده هاي شهداي اسلام.

اينجانب قدرت الله عليدادي در اين شرايط از زمان راه رسيدن به هدف خود را انتخاب كرده ام، در اين شرايط از زمان كه دشمنان اسلام و خدا و انسانيت در روي زمين فساد مي كنند و حق را به ناحق، خير را به شر، عدل را به ظلم، هدايت را به ضلالت و جهالت، عهد و امانت را به خيانت وغارت ، جوانمردي و آزادي را به بردگي و اسارت، عشق و ايمان را به تمايل چراني منحرف كرده اند و براي حفاظت و نگهداري از مفاسدشان مردان خدا را كشتند، خانه هايشان را غارت كردند، به حيثيت و ناموسشان تجاوز كردند. نگاهي به شيعيان مظلوم لبنان بكنيم اينها شاهد عيني است.

صدام كثيف نوكر شرق و غرب، چه از ملت مسلمان ايران خواست، به شهرهاي ما تجاوز كرد، برادرانمان به شهادت رساند، خانواده ها را آواره كرد، شهرها را خراب كرد. در بعضي از شهرها به مادران و خواهران چه كارها كه نكرد، نه به كودكان رحم كرد نه زنان نه پيران. صدام كثيف چرا اين چنين بر سر ملت مسلمان آورد. براي اينكه اسلام و قرآن كريم را در بين آنها مي ديد و اسلام و قرآن كريم آمده است براي اينكه فساد را دروي زمين برچيند و ريشه اش را بكند و در اين زمان تمام ظالمان دست در دست هم دادند تا اسلام را بردارند.

انشاالله كه به ياري خداوند بزرگ و همت شما مسلمانان ريشه ظلم و فساد در روي زمين بر چيده خواهد شد. اي خداوند بزرگ، اي كه همه عالم را آفريدي و همه ازآن توست، من هم به درگاه تو روي آوردم و راه تو را انتخاب كردم و در راه تو هرچه كه از آن تو است به تو باز مي گردانم و تورا سپاس گذارم كه حقيقت خويش را يافتم، و به تو پناه مي برم و جز تو انتخاب نكردم. اي برادران و خواهران مسلمان غافل از خداي خود نشويد هرچه نعمت داريم از آن خداوند بزرگ است قدر نعمتهاي خداوند بزرگ را بدانيم، رهبر كبير را بدانيم، ببينيد در لبنان مسلمانان چه مي كشند چه مظلومانه و غريبانه آنها را تكه تكه مي كنند و هيچ امنيتي وجود ندارد، مال و جان و ناموس آنها هميشه در خطر است و ببينيد چگونه ظالمان و جباران به ملتهاي تحت ستم مفاسد را تحميل مي كنند و آنها را وادار و عادت به فساد مي كنند، فساد اخلاقي، فرهنگي، اجتماعي ...غيره

ببينيد وضع اين ملتها را چگونه در مفاسد غرق شده اند نه در اين دنيا عزت و شرافت و خودي دارند نه در آخرت و بدانيم قدر نعمتهاي خداوند بزرگ را.

تا ناله و غم و اندوه مادري و اشك يتيمي جاري نگشت نعمتي خداوند بزرگ نصيب ما نكرد. بدانيم قدر اين نعمتها را كه حاصل ناله مادران و اشك يتيمان و بي سرپرستي بيوه زنان است.

راجع به وضع عيالم و بچه هايم و بدهكاريهايم و خانوادمان نامه هاي جداگانه نوشتم كه لازم نيست تكثير شوند.
خداوند بزرگ اسلام و امام عزيز و مسلمين راحفظ كند.

قدرت الله عليدادي

 

 

 

منبع: نویدشاهد

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد