چهارشنبه, 02 تیر 1400
شناسه خبر:5298

دستواره سخن می‌گوید

  • انداز قلم
کتاب دفاع مقدس

حسن شکری در کتابی با عنوان «دستواره سخن می‌گوید» به مجموعه خطابه‌ها و مصاحبه‌های این شهید در دوران دفاع مقدس پرداخته است. این کتاب را انتشارات ۲۷ بعثت به تازگی روانه بازار نشر کرد.

مجموعه سخنرانی‌ها و مصاحبه‌های سردار شهید «محمدرضا دستواره» از سرداران لشکر 27 محمد رسول‌الله(ص) به قلم سید حسن شکری، در کتابی با عنوان «دستواره سخن می‌گوید» منتشر شد.

در مقدمه این کتاب آمده است:

«سید محمدرضا دستواره، با آن روحیه‌ی شاداب و لب‌های همیشه خندان و بذله‌گویی‌های دلنشینش، هنوز از یاد و خاطره‌ی بچه‌های لشکر 27 محمدرسول‌الله بیرون نرفته است.

چه زمانی که در جبهه‌ی مریوان همرزم حاج احمد متوسلیان بود، چه هنگامی که در بدو تأسیس تیپ 27 محمدرسول‌الله مسئولیت واحد پرسنلی را بر عهده گرفت، و چه آن‌گاه که مسئولیت فرماندهی تیپ 3 ابوذرغفاری و قائم مقامی لشکر 27 محمد رسول‌الله بدو سپرده شد، روحیه اش تغییر نکرد.

هر جا سید محمدرضا دستواره حضور داشت شادی در آنجا موج می‌زد.

به دنبال مطالعه‌ی کتاب‌های زندگی‌نامه‌ی سید محمدرضا دستواره، با نام «قصه‌ی ما همین» بود، به قلم آقای گل‌علی بابایی، و به «روایت همت» به قلم برادر عزیزم حسین بهزاد، بر آن شدم اثر پیش رو را به دوستداران و همرزمان این شهید والامقام تقدیم کنم.»

این کتاب، مجموعه خطابه‌ها و مصاحبه‌های شهید سید محمدرضا دستواره را در مدت حضور وی در جبهه های دوران دفاع مقدس، در بر دارد.

انتشارات ۲۷ بعثت کتاب «دستواره سخن می‌گوید» را در قطع رقعی، با طرح جلدی از محمد لیایی و به بهای 35 هزار تومان روانه بازار نشر کرده است.

 

 

منبع: نوید شاهد

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد