سه شنبه, 09 خرداد 1402
شناسه خبر:4229

شهید امیر رودبارکی _ شهادت افتخار بندگی

  • انداز قلم
وصیت نامه شهدا

شهید امیر رودبارکی، یادگار «علی‌اصغر» و «نصرت» دوم مرداد ماه 1345 در روستای رودبارک از توابع شهرستان پیشوا دیده به جهان گشود. وی تا اول راهنمایی درس خواند و سپس از سوی کمیته انقلاب اسلامی در جبهه حضور یافت. این شهید گرانقدر سوم خرداد ماه 1361 در خرمشهر بر اثر اصابت گلوله به سر به شهادت رسید. پیکر او را در گلزار شهدای حسین رضای شهرستان ورامین به خاک سپردند..

متن وصیت‌نامه شهید

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و درود به امام زمان مهدی موعود و نایب بر حقش امام خمینی خدایا من از تو سپاسگذارم که مرا به راه راست هدایت کردی ؟...

با سلام و دورد بر پدر و مادر عزیزم که مرا همچون اکبرها و قاسم‌ها تربیت دادید و درود بر مادرم که رضایت داد من به جبهه بروم و با دشمنان اسلام و قرآن بجنگم. سلام بر خواهرانم و برادرم و پدر و مادر عزیزم من از شما می‌خواهم که مرا حلال کنید و اگر شهادت نصیب من شد افتخاری بر شما باشد که چنین فرزندی را در راه قرآن و اسلام و هدیه‌ای به رهبر عزیز کردید.

من از شما پدر و مادر عزیزم می‌خواهم که بعد از من هرگز دست از امام امت برندارید و پشتیبان ولایت فقیه باشید و از شما می‌خواهم که بعد از شهادت من ناراحتی نکنید بلکه خوشحالی کنید و سربلند باشید.

دیگر چیزی ندارم عرض کنم جز سلامتی امام امت خمینی بت شکن پدر و مادر عزیزم من از شما می‌خواهم که عوض من از تمام فامیلها و آشنایان خداحافظی کنی و بگویید که مرا حلالم کنند و از شما پدر و مادر و برادر و خواهرانم خداحافظی می‌کنم و دعای شما همیشه این باشد.

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار و آخرین وصیت من این است که محل دفن من در تکیه سید فتح الله ورامین باشد.

و السلام علیکم و رحمته الله و برکاته / امیر رودبارکی

 

 

منبع:

1. مرکز اسناد اداره کل بنیاد شهید شهرستان های استان تهران

2. نویدشاهد

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد