سه شنبه, 09 خرداد 1402
شناسه خبر:4345

شهید علی بیات _ جبهه محل اتصال به نور است

  • انداز قلم
وصیت نامه شهدا

شهید علی بیات در سال 1342 در روستای یوسف آباد قوام در خانواده‌ای متدین و مذهبی و کشاورز دیده به جهان گشود. وی تحصیلات خود را تا پایان دوره ابتدایی به پایان رساند و سپس به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت. این شهید گرانقدر در یکم خرداد ماه 1361 در عملیات بیت المقدس منطقه خرمشهر به شهادت رسید. پیکر پاکش در امامزاده بی بی سکینه (س) زادگاهش یه خاک سپرده شد.

متن وصيت‌نامه شهيد

«وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّـهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْيَاءٌ عِندَ رَ‌بِّهِمْ يُرْ‌زَقُونَ»

«مپنداريد كسانيكه در راه خدا كشته مي شوند مرده اند بلكه زنده اند و در نزد خدا روزي مي خورند.»

نداي "هل من ناصر ينصرني" طنین انداز شده است

برادران و خواهران مسلمان نداي "هل من ناصر ينصرني" امام شهيدمان حسين (ع) از آن سوي كوهها طنين انداز و از صحراي كربلا هنوز بگوش مي رسد و قلب عاشقان راهش را مي سوزاند و ليكن خوشا به حال آن عاشق كه خدايش توفيق دهد و با خلوص پاك و نيتي كه تنهاي تنها براي خدا باشد؛ اين راه را بپيمايد و قفس تنگ و تاريك تن را بشكند و روحش پرواز كنان به معشوق واصل گردد. زيرا كه دنيا با تمام دو رنگيها و نيرنگها و چهره هاي نفاق منافقان؛ براي عاشقان الله بسيار كوچك و تحمل نكردني است.

در جبهه چه می گذرد..

و اما در جبهه چه مي گذرد، آري اينجا مكان مقدس كربلا است كه ياران حسين (ع) مردانه جان خود را فداي اسلام و قرآن مي كنند و با قلبي پاك؛ تمام وابستگي هاي دنيايي يعني مال و زن و بچه و پدر و مادر را رها كرده اند و شب و روز، تمام ذكرشان خداست. و اين معني را خيلي خوب درك كرده اند كه اينجا فقط قدرت لايزال الهي است كه ياريشان مي كند و اين واقعيتي است انكار نكردني.

توصیه به برادران و خواهران

و ليكن برادران و خواهران اين را بدانيد كه در كنار فرزندان شما از منافقين و خلقيهاي روباه صفت خبري نيست چرا كه جبهه هاي حق عليه باطل جايگاه عاشقان خداست. از قول سربازان امام زمان «عج» به آنها بگوييد كه اي طرفداران دروغين خلق و اي عروسكهاي كوكي آمريكائي، خانه هاي خلق خدا در اينجا ويران شد و دشمنان اسلام و ملت مسلمان حتي به كودكان و پير مردان اين امت مستضف رحم نكرده اند، پس اي مدافعين خلق به كدامين سوراخ خزيده ايد و خود را آشكار نساخته ايد، آيا كار شما براي خلق اين بوده است كه به دستور اربابانتان (آمريكا، شوروي) كوك شويد و خدمت گذاران واقعي خلق را ناجوانمردانه ترور كنيد.

ولي بدانيد كه خون شهيدان را خدا خريدار است. ان الله اشتري من المومنين باموالهم و انفسهم بان لهم الجنه.

والسلام/علي بيات. خدايا انقلاب ما را به انقلاب حضرت مهدي «عج» متصل بگردان (آمين)

 

 

منبع:

1. بنیاد شهید ملارد

2. نویدشاهد

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد