سه شنبه, 09 خرداد 1402
شناسه خبر:4454

شهید سیداسماعیل هفت لنگ _ شهادت پلی برای پیروزی

  • انداز قلم
وصیت نامه شهدا

شهید «سیداسماعیل هفت لنگ»، فرزند «ابراهیم»، در سال ۱۳۴۲ در روستای میمنون آباد شهرستان بهارستان چشم به جهان گشود. تحصیلات خود را تا کلاس پنجم ابتدایی ادامه داد و سپس با شروع انقلاب اسلامی، فعالانه از انقلاب اسلامی حمایت کرد و مدتی در سردخانه شهید امین زاده مشغول به کار شد.

وی با فرا رسیدن خدمت مقدس سربازی، با جان و دل، در شهریور سال 1361 عازم خدمت شد و مدت دو سال سربازی، در جبهه کردستان مظلوم با گروهک های ضد انقلاب و بعثيون عراقی، در جنگ و ستیز بود. بعد از فراغ از خدمت، مجددأ دنبال کار بود، ضمن کار، به عضویت پایگاه مقاومت شهید قاسم جانی در آمد و از طریق بسیج، در بهمن ماه سال ۱۳۶۴ عازم جبهه های نبرد حق علیه باطل شد.

سرانجام در تاریخ دوازدهم اردیبهشت ماه 1365در منطقه ی عملیاتی فکه به درجه‌ی رفیع شهادت نایل آمد.

متن وصیت‌نامه شهید:

به نام الله، پاسدار حرمت خون شهیدان و با درود و سلام بر پیشگاه با عظمت منجی عالم بشریت، امام زمان و نائب بر حقش امام خمینی بت شکن و با درود و سلام به شهدای اسلام از صدر اسلام گرفته تا شهدای کربلای ایران، که بانثار خونشان، نهال انقلاب اسلامی را آبیاری و بارور نمودند و با درود و سلام به امت حزب الله و شهید پرور به خصوص پدران و مادران شهدا و باز ماندگان آنان.

خدمت پدر و مادر عزیزم سلام عرض می کنم و امیدوارم که حالتان خوب باشد و سلام من را به تمام فامیل ها برسانید. چون که می‌دانم این آخرین سلام من است و سلام من را از صمیم قلب، قبول کنید. ضمن محل دفن من، بهشت زهرا باشد. برای من گریه نکنید، چون که دشمنان شاد می شوند. این قسمتی از وصیت نامه من است.
والسلام.

 

 

منبع:

1. گنجینه شهدای بهارستان(زندگی‌نامه شهدای شهرستان بهارستان )

2. نویدشاهد

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد