سه شنبه, 08 فروردين 1402
شناسه خبر:4537

آخرین سخن شهید رضا جولایی سادری _ نگران حال من نباشید!

  • انداز قلم
وصیت نامه شهدا

شهید «رضا جولایی سادری»، یادگار «شعبانعلی» و «زهره» چهارم فروردین ماه 1346 در شهرستان کرمان به دنیا آمد. وی تا سوم متوسطه درس خواند و در تعمیرکاری خودرو مشغول کار شد و سپس به عنوان یکی از نیروهای جان بر کف ارتش مقتدر جمهوری اسلامی ایران در جبهه حضور یافت.

این شهید گرانقدر در بیستم دی ماه 1366 در طلاییه بر اثر اصابت ترکش به سر به شهادت رسید. مزار او در بهشت زهرای شهرستان تهران واقع است.

متن نامه شهید

خدمت پدر عزیز و محترم سلام عرض می کنم

پس از عرض سلام: سلامتی آن وجود شریفتان را از درگاه ایزد متعال خواهان و خواستارم و اگر از روی لطف و مرحمت جویای حال پسرت رضا جولایی باشید. شکر خداوند بزرگ حالم خوب است و نگرانی ندارم و مشغول انجام وظیفه مقدس سربازی می باشم.

پدر جان شما اصلاً نگران حال من نباشید و شاد و خندان باشید. که ما هم اینجا شاد و خندان هستیم و غصه به دل راه نمی دهیم به مامان هم بگو که ناراحت نباشد و دلم خیلی برایش تنگ شده است و از طرف من خدمت لاله خانم سلام برسانید و همین طور خدمت آقامهدی و داداش محسن و آبجی کوچولوی قشنگم فاطمه جان سلام برسانید و روی زیبایشان را ببوسید و در ضمن آن فتوکپی های که خواسته بودم زودتر بفرستید.

و اگر هم خبری از احمد جان دارید برایم بنویسد. دیگر عرضی ندارم فقط خدمت تمام فامیلها سلام برسانید و خودم نیز از دور دست شما و مادر را می بوسم و به خدای مهربان می سپارم.

ناراحت حال من نباشید/ سیزدهم دی ماه 1366/ ساعت پنج و پنج دقیقه/ امضا

 

 

منبع:

1. مرکز اسناد اداره کل بنیاد شهید شهرستان های استان تهران

2. نوید شاهد

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد