سه شنبه, 09 خرداد 1402
شناسه خبر:4573

شهید علی محمد یوسفی _ سال جدید، سال پیروزی اسلام است

  • انداز قلم
وصیت نامه شهدا

شهید «علی محمد یوسفی»، یادگار «خان محمد» و «لیلی» یکم فروردین ماه 1342 در کشور افغانستان چشم به جهان گشود. وی نتوانست تحصیل کند و مشغول کار شد و سپس به عنوان بسیجی به جبهه اعزام شد و دوم فروردین ماه 1362 در منطقه عملیاتی رقابیه توسط دشمن بعثی به شهادت رسید.

پیکر پاکش را در گلزار شهدای شیخان قم واقع به خاک سپردند.

متن نامه شهید

بسم الله الرحمن الرحیم

ملتی که شهادت برای او سعادت است، شکست ناپذیر است. امام خمینی

با درود فراوان به رهبر کبیر انقلاب و اسلام امام خمینی و امید محرومان جهان و با سلام به شهدای صدراسلام و سلام به شهدای انقلاب اسلامی ایران و با سلام به شهیدان غرب و جنوب کشور.

و بعد از عرض سلام به خدمت برادر عزیزم میرزامحمد یوسفی و برای خانواده اش و برای پسرهایش و برای خواهری مهربانم فاطمه سلام عرض میکنم و به خدمت پسرعموهایم هر یک امیرمحمد، یعقوب، محمد، حسن، ابراهیم و غلام سلام عرض میکنم.

اگر از احوالات این جانب علی محمد یوسفی را خواسته باشید الحمدالله صحیح و سلامت هستیم و ملالی در بین نیست و ما الان در جبهه های دشت عباس و جفیر بسر میبریم و همین اسلام پیروز است و کفر و صدام منافقین بنی صدرها، رجبی ها و همچنین منافقین خلق نابود است .

ما رزمندگان اسلام این عید نوروز را به شما پدران و مادران و برادران و خواهران و دوستان و آشنایان تبریک عرض می کنم و امیدوارم انشالله این عید نوروز عید پیروزی اسلام باشد.

ضمناً از برادر عزیزم حلالیت می طلبم و هر گونه ناراحتی از من دیدید حلال کنید. دیگر عرضی ندارم.

به امید پیروزی رزمندگان اسلام با کفر صدامی/

والسلام علیکم و رحمه الله برکاته/

علی محمد یوسفی.

 

 

منبع:

1. مرکز اسناد اداره کل بنیاد شهید شهرستان های استان تهران

2. نوید شاهد

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد