یکشنبه, 28 دی 1399
شناسه خبر:5036

وصیت نامه شهید حسن تاجیک قوئینک _ انقلابمان تا ظهور حضرت مهدی(عج) ادامه دارد

  • انداز قلم
وصیت نامه شهدا

شهید حسن تاجیک قوئینک/ دهم فروردین 1338، در روستای کویرآباد تابعه شهرستان گرمسار دیده به جهان گشود. پدرش علی، کشاورزی می کرد و مادرش خوشقدم نام داشت. تا پایان دوره ابتدایی درس خواند. مدتی در کارخانه کوزه گری کارگری می کرد. کارمند صنایع مهمات سازی پارچین بود. از سوی بسیج در جبهه حضور یافت. نوزدهم فروردین 1360، با سمت تک تیرانداز در بستان بر اثر اصابت ترکش خمپاره به شهادت رسید. پیکر وی را در بهشت زهرای شهرستان تهران به خاک سپردند.

شهید حسن تاجیک قوئینک در پانزدهم آذر ماه 1365 وصیت نامه ای از خود به یادگار گذاشته است که در ادامه می خوانید؛

بسم الله الرحمن الرحیم

بنام خداوند بخشنده مهربان

الله اکبر ** خمینی رهبر

شکر می کنم تو را ای خدای کریم که به من عقل و آن بینش را دادی که بتوانم در این دنیای فانی خود را بشناسم و راهی را انتخاب کنم که راه انبیاء باشد و راهی را بروم که حسین و یاران او رفتند و راهی را بروم که شهیدان گلگون کفن دیارم رفتند و شکر می کنم تو را که رهبری عالیقدر به من دادی که سربازیش برایم افتخار باشد و مردن در راه او در جوار مردان پاک قرار گرفتن باشد.

و شکر می کنم تو را که مرا به کسانی دادی که همیشه در راه اسلام و بفکر اسلام می باشند و من آنچنان پرورش دادند که من توانستم تو را و پیامبرت و امامن بر حقت را و نایب بر حقش را بشناسم و به افتخاری برسم که آرزوی مردان پاک و مومن می باشد و سلام و درود من بر امام کبیر و رهبر عالیمقام نایب الامام الامام خمینی.

و سلام درود به شهیدان به خون خفته و سلام درود به امت شهید پرور ایران و سلام دورد به برادرانی که شب روز در تلاش و تدارک برادران رزمنده مان می باشند خداوند انشاء الله همیشه یار و یاورتان باشد ای برادران و خواهران بدانید که همانطور رهبرمان فرمود تا کفر و ظلم در جهان است و در برابر اسلام صف آرایی کرده ما خواهیم جنگید و ما خدا را شکر می کنیم که جوانان و امت ما آنچنان عاشق شهادت می باشند که اصحاب امام حسین (ع) بودند.

و ما در همینجا به تمام زورگویان و ظالمان جهان اعلام میداریم که ما انقلابمان را به تمامی جهان صادر خواهیم کرد و این انقلاب صد در صد اسلامی را تا انقلاب جهانی مهدی صاحب زمان ( عج ) به رهبری امام خمینی ادامه خواهیم داد و تا آخرین تفاله این زورگویان و کافران و منافقین را به زباله دان تاریخ نریزیم از پای نخواهیم افتاد و به یاری حق تعالی پرچم پر افتخار اسلام را در بلندترین قله جهان خواهیم برافراشت انشاء الله.

و در پایان پیروزی اسلام و مسلمین را از خدای تبارک و تعالی خواهانم و از خدای بزرگ می خواهم که شما را در انجام وظیفه خود یاری فرماید و سلامتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی عمر آن حضرت را تا انقلاب مهدی ( عج ) از خدای کریم طلب می دارم.

خدانگهدار همه شما و رهبر کبیررمان باشد / وسلام علیکم و رحمه و برکات

 

 

منبع:

1. مرکز اسناد اداره کل بنیاد شهید شهرستان های استان تهران

2. نوید شاهد

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد