چهارشنبه, 05 مهر 1402
شناسه خبر:6644

وصیت نامه شهید محمدرضا صیدی _ ایستادگی تا شهادت

  • انداز قلم
وصیت نامه شهدا

شهید محمدرضا صیدی، یادگار «حسن» و «عزت» يكم فروردين ۱۳۴۲ در شهرستان كاشان ديده به جهان گشود. او تا پايان دوره متوسطه درس خواند و ديپلم گرفت و سپس به عنوان بسيجی در جبهه حضور يافت.

این شهید گرانقدر یازده اسفند ماه سال ۱۳۶۲ در جزيره مجنون عراق به شهادت رسيد. پیکرش در منطقه بجا ماند و پس از تفحص در گلزار شهدای بهشت زهرا به خاک سپرده شد.

فرازی از وصیت‌نامه شهید «محمدرضا صیدی» را در ادامه مرور می‌کنیم:

«بسمه تعالی»

«یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ کُونُواْ قَوَّامِینَ لِلّهِ»

با سلام و درود به روان پاک شهدای اسلام از صدر اسلام تا کنون.

سلام به پیشگاه مقدس آقا امام زمان و نایب بر حقش خمینی کبیر.

خدا را شکر که به‌ من توفیق شرکت در جهادی که برای او انجام می‌شود را داد. شکر خدای را که مرا نسبت به وظیفه‌ام آگاه ساخت.

اسلام بالاتر و برتر از همه چیز و هیچکس و هیچ چیز بالاتر از آن نیست. ما مسلمانان آنچنان گوشمالی به دشمنان اسلام خواهیم داد. با یاری خداوند که دیگر کسی جرات تعدی به اسلام و مسلمین را نداشته باشد و بدانید وعده الهی مبنی بر حاکمیت مستضعفین بزودی تحقق خواهد یافت و مسلمین مستضعف‌ترین ملل جهانند.

مسلمین انتقام خون‌بهای تمامی مسلمین را خواهند گرفت، چون خدا با مسلمین است و هو معکم این ما کنتم. جوانان امروز امت اسلام همانند کوفیان پیمان‌شکن نیستند و ما با دیده باز در این راه گام نهاده‌ایم و تا آخر ایستاده‌ایم یا فتح یا شهادت.

دنیا سرابی گول زننده و زودگذری بیش نیست، گول ظواهر دل‌فریب آن‌را نخورید و برای ما و آمرزش گناهان ما دعا کنید. خدایا؛ ما را بخاطر گناهانمان مواخذه مکن که مواخذه تو بسیار سخت است.

هیچگاه خدای را فراموش نکنید و برای آمرزش گناهانتان و گناهایمان متوسل به ائمه شوید، که آنها همانند کشتی‌های نجات ما را از منجلاب دنیا بیرون کشیده و به ساحل رستگاری می‌رسانند.

باز هم تاکید می‌کنم خدا اسلام ائمه مسئولیت‌تان و جهاد در راه خدای‌ را هیچگاه فراموش نکنید و گوش به فرمان ولایت فقیه که همانا فرمانبری از او فرمانبری از اسلام است باشید.

اللهم ارزقنی توفیق الطاعه. اللهم ارزقنی توفیق الشهاده. محمدرضا صیدی

 

منبع: نوید شاهد

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد