یکشنبه, 09 آذر 1399
شناسه خبر:4775

رمان مستوری _ سردار شهید مهدی زین‌الدین

  • انداز قلم
کتاب دفاع مقدس

رمان «مستوری» نوشته صادق کرمیار توسط انتشارات کتاب جمکران منتشر و راهی بازار نشر شد.

رمان جدید صادق کرمیار با عنوان «مستوری» ‌ و اتفاقات مربوط به شهید مهدی زین‌الدین، به تازگی توسط انتشارات کتاب جمکران منتشر و راهی بازار نشر شده است.

داستان این رمان با نامزدی سیامک و سپیده آغاز می‌شود. سیامک فرزند دکتر خسروی در شرکت تولید مواد غذایی طیور فعالیت می‌کند و سپیده دانشجوست. ماجرایی باعث می شود که سیامک از شرکت استعفا دهد و هم زمان نسبت به این که دکتر خسروی پدر اوست، دچار شک و تردید شود. در این شرایط سیامک ترجیح می‌دهد زندگی سپیده را به سرنوشت خود گره نزند و تلاش می‌کند نامزدی و ازدواج با سپیده را به‌هم بزند. امّا سپیده که عاشق سیامک است، وقتی متوجه موضوع می‌شود، با سیامک همراهی می‌کند تا به راز زندگی او پی ببرد.

در ادامه داستان، شواهدی به دست می‌آید که پای مهدی زین‌الدین را به داستان باز می‌کند و سیامک و سپیده به تصور این که ممکن است با پیدا کردن زین الدین، پدر خود را نیز پیدا کند، راهی قم می‌شوند. آن‌ها به کتاب‌فروشی پدر زین‌الدین می‌روند و وارد خانواده او می‌شوند.

خانواده زین‌الدین به پرسش‌های آنها جواب می‌دهند و مخاطب با پیش رفتن داستان با زندگی مهدی و برادرش مجید آشنا می‌شود. خواننده این کتاب سپس با دوستان دوران دبیرستان شهید زین‌الدین آشنا می‌شود تا این که سیامک در تحقیقاتش درباره این شخصیت به سوالات جدیدی بر می‌خورد.

این رمان با ۳۷۲ صفحه و قیمت ۲۴ هزار تومان عرضه شده است.

 

 

منبع: نوید شاهد

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد